Вы здесь: Главная » Новости » Технічний семінар від компанії Franklin Electric у Вінниці.

«Інноваційні рішення для сучасних систем водопостачання від компанії Franklin Electric. Нові підходи до вирішення старих проблем.» — під таким гаслом 15.02.2017 року відбувся технічний семінар який організувала компанія ПП «Проммаркет — ВІ» у м. Вінниця, за участю представника компанії Franklin Electric.

Технічний семінар від компанії Franklin Electric у Вінниці.
Присутні мали можливість познайомитися з останніми розробками від компанії Franklin Electric. А саме, з  Високоефективною системою Franklin Electric (HES) — на базі свердловинного насоса з синхронним двигуном на постійних магнітах, та системою підтримки постійного тиску SubDrive другого покоління.
Особливістю цих систем є те, що для їх живлення можна використовувати як стандартну систему живлення так і енергію від альтернативних джерел:
— вітрогенераторів;
— сонячних панелей;
— інші види альтернативних джерел.

Технічний семінар від компанії Franklin Electric у Вінниці. Старі проблеми неможливо вирішити без використання нових підходів, з цими твердженнями погодилися всі присутні. Зі сторони проектних організацій, монтажних та бурових організацій, а також представників водоканалів та комунальних служб, дані продукти викликали не-аби який інтерес.

Технічний семінар від компанії Franklin Electric у Вінниці.

Крім того, такі програми дозволяють в майбутньому не тільки вирішити існуючі проблеми, а й зробити наше водопостачання енергоощадним, якісним та надійним!

При виникненні запитань: щодо практичного використання подібного обладнання, його придбання та монтування, звертайтеся до офіційного представника компанії Franklin Electric в Україні
ПП «Проммаркет — ВІ»