Вы здесь: Главная » Новости » Друга міжнародна спеціалізована виставка «Вода, Тепло, Будинок»
Друга міжнародна спеціалізована виставка «Вода, Тепло, Будинок»

ПРОММАРКЕТ-ВІ, Друга міжнародна спеціалізована виставка «Вода, Тепло, Будинок»

Друга міжнародна спеціалізована виставка «Вода, Тепло, Будинок», проходила з 7.09.2016 по 9.09.2016  в м.Києві на території ВДНГ.

 Підчас роботи виставки відвідувачі мали змогу познайомитися з зразками новітнього обладнання, технологіями та інноваціями, які сьогодні широко використовують в комунальній сфері та на виробництві.
Як і слід було очікувати, підвищений інтерес у присутніх викликало обладнання, яке дозволяє суттєво зменшити витрати на енергоспоживання. Під час зустрічей з представниками влади, керівниками водоканалів та працівниками комунальних підприємств, учасники виставки мали можливість презентувати свої новинки, ділитися досвідом, налагоджувати нові зв’язки та стосунки, закладати основи для подальшої співпраці.

ПРОММАРКЕТ-ВІ, SubDrive, Franklin Electric

ПРОММАРКЕТ-ВІ, SubDrive, Franklin Electric

Стенд компанії ПРОММАРКЕТ-ВІ привернув увагу  відвідувачів виставки показовою демонстрацією роботи системи водопостачання SubDrive, виробництва Franklin Electric, на базі свердловинного насоса та частотного перетворювача.

 

 

 

 

 

Водночас, присутніх зацікавили і останні інноваційні розробки компанії Franklin Electric про які розповів в своїй презентації представник сервісного центру з Німечини Андрій Діль.

ПРОММАРКЕТ-ВІ, стенд, представник сервісного центру з Німечини Андрій Діль

ПРОММАРКЕТ-ВІ, стенд, представник сервісного центру з Німечини Андрій Діль

Він познайомив присутніх з «Високоефективною системою HES» Franklin Electric, на базі свердловинних насосів з новим поколінням синхронних електродвигунів (двигунами на постійних магнітах).
Така система водопостачання  дозволяє суттєво підвищити ККД (до 13%), надійність, знизити витрати на енергоспоживання (до 45%) та обслуговування. Ще більшу зацікавленість до цієї системи викликав той факт, що в якості джерела живлення можна використовувати навіть сонячні панелі. Впровадження таких інноваційних рішень дозволить вже в найближчому майбутньому реалізувати програму енергонезалежності, підвищити якість водопостачання, зберегти природній екобаланс.
Компанія ПРОММАРКЕТ-ВІ  дякує всім відвідувачам, друзям та партнерам, які мали можливість відвідати наш стенд під час роботи виставки та продовжують виявляти зацікавленість до обладнання від кращих європейських виробників! Наш колектив і надалі готовий ділитися з Вами своїм досвідом та новітніми розробками для підвищення якості водопостачання! Ми відповідаємо за те, що робимо і завжди раді бути для Вас корисними!