10-11 березня 2016р. в приміщенні Київської торгово-промислової палати відбулась “Перша Всеукраїнська Насосна Конференція”, ініціатором якої виступила компанія “Енергія Води”.
Завдяки конференції: учасники і гості, дізналися які зміни мають відбуватися в звязку зпереходом України до нового Європейського стандарту енергозбереження, яким чином можна значно скоротити витрати підприємства, які антикризові заходи можна впровадити в систему управління підприємством, відбулося знайомство з веденням бізнесу успішних компаній України.
Завершення конференції відбулося гала-вечерею від організаторів заходу на честь 10-річчя компанії “Енергія Води”.
Конференція видалася живою, цікавою і пізнавальною.
Всі з нетерпінням будуть чекати наступної зустрічі!

